In stoc
Oglindă exterioară
9024036#sp_218097
2 in stoc
341.29RONTVA inclus
1
Descriere
Oglindă exterioară Aka pentru autoturisme, parte componentă a sistemului de vedere din lateral. Asigură vizibilitate optimă pe drumurile publice. Construcție robustă cu carcasă din material rezistent la intemperii. Montare standard pe ambele părți ale vehiculului. Compatibilă cu diferite modele de mașini.
Intrebari frecvente
Cat costa Oglindă exterioară?
Pretul pentru Oglindă exterioară este 341.29 RON. Pretul include TVA.
Este Oglindă exterioară in stoc?
Da, Oglindă exterioară este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Oglindă exterioară?
Puteti comanda Oglindă exterioară online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Aka
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne