In stoc
Filtru, aer habitaclu
MS-6187#sp_15119
1 in stoc
24.80RONTVA inclus
1
Vehicule compatibile(16)
WAGON R (MH21, MH22) 1.2 2004 - 2005
Benzina
WAGON R (MH21, MH22) 1.0 2004 - 2005
Benzina
WAGON R+ (MA) 1.3 4WD (RB413) 2003 - prezent
BenzinaRB413
WAGON R+ (MA) 1.3 (RB413) 2003 - 2006
BenzinaRB413
WAGON R+ (MA) 1.3 DDiS (RB413D) 2003 - prezent
BenzinaRB413D
WAGON R+ (MA) 1.3 4WD (RB413) 2001 - prezent
BenzinaRB413
WAGON R+ (MA) 1.3 (RB413) 2000 - 2004
BenzinaRB413
Intrebari frecvente
Cat costa Filtru, aer habitaclu?
Pretul pentru Filtru, aer habitaclu este 24.80 RON. Pretul include TVA.
Este Filtru, aer habitaclu in stoc?
Da, Filtru, aer habitaclu este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Filtru, aer habitaclu?
Puteti comanda Filtru, aer habitaclu online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Alc
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne