In stoc
Capac protector, alternator
ABEC3002#sp_71947
1 in stoc
4.23RONTVA inclus
1
Descriere
Capac protector pentru alternator marca As, oferă protecție maximă componenților electrici. Previne intrarea apei și a prafului, asigurând durabilitate și funcționare fără probleme. Instalare rapidă și ușoară, design ergonomic. Ideal pentru protejarea alternatorului în condiții diverse de utilizare.
Intrebari frecvente
Cat costa Capac protector, alternator?
Pretul pentru Capac protector, alternator este 4.23 RON. Pretul include TVA.
Este Capac protector, alternator in stoc?
Da, Capac protector, alternator este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Capac protector, alternator?
Puteti comanda Capac protector, alternator online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la As
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne