In stoc
GENERATOR / ALTERNATOR
A6079#sp_46063
10 in stoc
665.18RONTVA inclus
1
Descriere
Generator/alternator de înaltă performanță pentru sistemul de încărcare al vehiculului. Asigură producția constantă de curent electric pentru baterie și consumatorii auto. Proiectat cu tehnologie modernă pentru eficiență maximă și durabilitate pe termen lung.
Intrebari frecvente
Cat costa GENERATOR / ALTERNATOR?
Pretul pentru GENERATOR / ALTERNATOR este 665.18 RON. Pretul include TVA.
Este GENERATOR / ALTERNATOR in stoc?
Da, GENERATOR / ALTERNATOR este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda GENERATOR / ALTERNATOR?
Puteti comanda GENERATOR / ALTERNATOR online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la As
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne