In stoc
GENERATOR/ALTERNATOR
A6125#sp_49012
10 in stoc
700.06RONTVA inclus
1
Descriere
Generator/alternator As cu performanță optimă pentru sisteme electrice automobile. Asigură generare stabilă de curent electric și întreținere constantă a tensiunii bateriei. Rotor și stator de calitate superioară. Rezistent la vibrații și condițiile extreme. Instalare simplă și compatibilitate cu motoare diverse. Eficiență energetică și fiabilitate garantate.
Intrebari frecvente
Cat costa GENERATOR/ALTERNATOR?
Pretul pentru GENERATOR/ALTERNATOR este 700.06 RON. Pretul include TVA.
Este GENERATOR/ALTERNATOR in stoc?
Da, GENERATOR/ALTERNATOR este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda GENERATOR/ALTERNATOR?
Puteti comanda GENERATOR/ALTERNATOR online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la As
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne