In stoc
Regulator, alternator | As
ARE3092(VALEO)#sp_147266
10 in stoc
229.10RONTVA inclus
1
Descriere
Regulator de tensiune pentru alternator marca As, component esențială a sistemului electric. Menține tensiunea constantă la ieșire pentru încărcare optimală baterie. Protecție împotriva supratensiunilor și scurtcircuitelor. Compatibil cu alternatore standarde de diverse puteri. Fiabilitate testată și durabilitate garantată în funcționare normală.
Intrebari frecvente
Cat costa Regulator, alternator | As?
Pretul pentru Regulator, alternator | As este 229.10 RON. Pretul include TVA.
Este Regulator, alternator | As in stoc?
Da, Regulator, alternator | As este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Regulator, alternator | As?
Puteti comanda Regulator, alternator | As online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la As
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne