In stoc
Ansamblu burduf, articulatie planetara
D8014#sp_103654
4 in stoc
31.76RONTVA inclus
1
Descriere
Ansamblu burduf de inalta calitate pentru articulatia planetara, destinat sa asigure transmiterea fortei si flexibilitatea necesara in sistemul de directie. Fabricat din materiale rezistente, garanteaza durabilitate si performanta optima in conditii de functionare normala si extreme.
Intrebari frecvente
Cat costa Ansamblu burduf, articulatie planetara?
Pretul pentru Ansamblu burduf, articulatie planetara este 31.76 RON. Pretul include TVA.
Este Ansamblu burduf, articulatie planetara in stoc?
Da, Ansamblu burduf, articulatie planetara este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Ansamblu burduf, articulatie planetara?
Puteti comanda Ansamblu burduf, articulatie planetara online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Aut
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne