In stoc
FILTRU AER
ADA102205#sp_36057
1 in stoc
33.15RONTVA inclus
1
Descriere
Filtru aer Blue Print de înaltă calitate pentru sisteme de admisie. Elimină eficient praf și particule din aerul de admisie către motor. Construcție cu elemente filtrante din material sintetic durabil. Ușor de curățat și schimbat periodic pentru performanță optimă.
Vehicule compatibile(3)
Intrebari frecvente
Cat costa FILTRU AER?
Pretul pentru FILTRU AER este 33.15 RON. Pretul include TVA.
Este FILTRU AER in stoc?
Da, FILTRU AER este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda FILTRU AER?
Puteti comanda FILTRU AER online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Blue Print
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne