In stoc
SET AMBREIAJ
ADN130141#sp_105038
4 in stoc
898.46RONTVA inclus
1
Descriere
Set complet de ambreiaj marca Blue Print, inclusiv disc, presă și rulment. Asigură o conectare netedă și angajare progresivă a motorului. Fabricat cu materiale premium pentru durabilitate maximă. Montaj simplu și compatibil cu diverse modele de vehicule.
Intrebari frecvente
Cat costa SET AMBREIAJ?
Pretul pentru SET AMBREIAJ este 898.46 RON. Pretul include TVA.
Este SET AMBREIAJ in stoc?
Da, SET AMBREIAJ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SET AMBREIAJ?
Puteti comanda SET AMBREIAJ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Blue Print
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne