In stoc
Set plăcuțe frână, frână disc
ADA104279#sp_186229
3 in stoc
164.79RONTVA inclus
1
Descriere
Set complet de plăcuțe frână pentru sistemele de frânare cu disc. Produs Blue Print de calitate OEM, compatibil cu multiple modele de vehicule. Asigură performanță optimă și siguranță în frânare, cu uzură minimă a discului. Instalare rapidă și fiabilitate în condiții rutiere variate.
Vehicule compatibile(24)
CHEROKEE (KL) 2.2 CRD 2018 - prezent
Benzina
CHEROKEE (KL) 2.4 2018 - prezent
Benzina
CHEROKEE (KL) 2.4 4x4 2018 - prezent
Benzina
CHEROKEE (KL) 2.2 CRD 4x4 2018 - prezent
Benzina
CHEROKEE (KL) 2.2 CRD 2018 - prezent
Benzina
CHEROKEE (KL) 2.2 CRD 4x4 2015 - 2018
Benzina
CHEROKEE (KL) 2.4 2015 - prezent
Benzina
CHEROKEE (KL) 2.4 4x4 2015 - prezent
Benzina
CHEROKEE (KL) 2.2 CRD 4x4 2015 - 2018
Benzina
CHEROKEE (KL) 3.2 V6 4x4 2014 - prezent
Benzina
CHEROKEE (KL) 2.0 CRD 2014 - 2018
Benzina
CHEROKEE (KL) 2.0 CRD 4x4 2014 - 2018
Benzina
CHEROKEE (KL) 2.0 CRD 4x4 2014 - 2018
Benzina
CHEROKEE (KL) 3.2 4x4 2014 - prezent
Benzina
CHEROKEE (KL) 2.4 4x4 2013 - prezent
Benzina
CHEROKEE (KL) 3.2 V6 4x4 2013 - prezent
Benzina
CHEROKEE (KL) 2.4 2013 - prezent
Benzina
CHEROKEE (KL) 3.2 V6 2013 - prezent
Benzina
CHEROKEE (KL) 2.4 2013 - prezent
Benzina
CHEROKEE (KL) 2.4 4x4 2013 - prezent
Benzina
CHEROKEE VAN (KL) 3.2 4x4 2015 - prezent
Benzina
CHEROKEE VAN (KL) 2.2 CRD 2015 - 2018
Benzina
CHEROKEE VAN (KL) 2.2 CRD 2015 - 2018
Benzina
CHEROKEE VAN (KL) 2.0 CRD 2014 - 2018
Benzina
Intrebari frecvente
Cat costa Set plăcuțe frână, frână disc?
Pretul pentru Set plăcuțe frână, frână disc este 164.79 RON. Pretul include TVA.
Este Set plăcuțe frână, frână disc in stoc?
Da, Set plăcuțe frână, frână disc este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Set plăcuțe frână, frână disc?
Puteti comanda Set plăcuțe frână, frână disc online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Blue Print
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne