In stoc
Tambur frână
ADH24710#sp_216903
2 in stoc
140.01RONTVA inclus
1
Descriere
Tambur frână Blue Print, component esențială a sistemului de frânare. Asigură o putere de frânare constantă și controlată pe toată durata utilizării. Fabricat conform standardelor internaționale, oferă durabilitate și siguranță rutieră. Potrivit pentru diverse aplicații și condiții de circulație.
Intrebari frecvente
Cat costa Tambur frână?
Pretul pentru Tambur frână este 140.01 RON. Pretul include TVA.
Este Tambur frână in stoc?
Da, Tambur frână este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Tambur frână?
Puteti comanda Tambur frână online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Blue Print
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne