
In stoc
FILTRU AER
1 457 429 792#sp_47583
4 in stoc
54.54RONTVA inclus
1
Descriere
Filtru aer de înaltă calitate Bosch pentru vehicule. Asigură o filtrare eficientă a aerului de intrare, protejând motorul de impurități și praf. Compatible cu diverse modele de autoturisme. Înlocuire regulată recomandată pentru performanță optimă și durabilitate motorului.
Vehicule compatibile(10)
100 C4 Avant (4A5) 2.4 D 1990 - 1994
Benzina
100 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI 1990 - 1994
Diesel
100 C4 Stufenheck (4A2) 2.4 D 1990 - 1994
Benzina
100 C4 Stufenheck (4A2) 2.5 TDI 1990 - 1994
Diesel
A6 C4 (4A2) 2.5 TDI quattro 1995 - 1997
Diesel
A6 C4 (4A2) 2.5 TDI 1994 - 1997
Diesel
A6 C4 (4A2) 2.5 TDI 1994 - 1997
Diesel
A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI quattro 1995 - 1997
Diesel
A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI 1994 - 1997
Diesel
A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI 1994 - 1997
Diesel
Intrebari frecvente
Cat costa FILTRU AER?
Pretul pentru FILTRU AER este 54.54 RON. Pretul include TVA.
Este FILTRU AER in stoc?
Da, FILTRU AER este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda FILTRU AER?
Puteti comanda FILTRU AER online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Bosch
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne