FILTRU, AER HABITACLU
Descriere
Filtru aer habitaclu Bosch, protejând pasagerii de particule, alergeni și poluanți din aer. Eliminează mirosurile neplăcute și îmbunătățește calitatea aerului din interior. Înlocuire ușoară și eficiență filtrantă superioară asigură un mediu confortabil și sănătos.
Filtrul aer habitaclu Bosch este o soluție esențială pentru menținerea calității aerului din interiorul automobilului. Conceput cu tehnologie avansată de filtrare, acesta elimină eficient particule fine, alergeni, poluanți și mirosuri neplăcute din aerul pe care îl respiră pasagerii. Materialul filtrant de înaltă calitate asigură o protecție optimă împotriva prafului, políenului și a altor contaminanți din aer. Înlocuirea filtrului este simplă și rapida, nu necesitând instrumente speciale. Bosch garantează eficiență filtrantă superioară și durabilitate pe termen lung. Un mediu interior curat și sănătos contribuie la confortul călătorilor și la o experiență de condus mai plăcută.
Informatii montaj
Localizați cutia filtrului aer habitaclu, de obicei situată sub tabloul de bord sau în spate. Deschideți ușor carcasa și scoateți filtrul vechi, apoi introduceți noul filtru Bosch în aceeași poziție. Asigurați-vă că filtrul este bine fixat înainte de a închide carcasa.
Despre Bosch
Bosch este lider mondial în piese auto cu peste 130 de ani de experiență. Produsele Bosch sunt cunoscute pentru calitate superioară, durabilitate și inovație tehnologică. Garantie de 2 ani pe toate filtrele aer habitaclu Bosch.
Specificatii tehnice
| tip | Filtru aer habitaclu |
| marca | Bosch |
| compatibilitate | Majoritea modelelor auto moderne |
| material_filtrant | Fibră sintetică de înaltă densitate |
| eficiență_filtrare | 99,5% |
Vehicule compatibile(100)
Intrebari frecvente
Cat costa FILTRU, AER HABITACLU?
Pretul pentru FILTRU, AER HABITACLU este 65.79 RON. Pretul include TVA.
Este FILTRU, AER HABITACLU in stoc?
Da, FILTRU, AER HABITACLU este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda FILTRU, AER HABITACLU?
Puteti comanda FILTRU, AER HABITACLU online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Bosch
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne