In stoc
FILTRU ULEI
F026407400#sp_353288
10 in stoc
41.20RONTVA inclus
1
Descriere
Filtru ulei Bosch de înaltă calitate, conceput pentru a îndepărta impuritățile și particulele din uleiul motorului. Asigură protecția optimă a motorului și menținerea performanțelor acestuia. Instalare ușoară și compatibilitate universală. Recomandare: înlocuire conform intervalului de service.
Intrebari frecvente
Cat costa FILTRU ULEI?
Pretul pentru FILTRU ULEI este 41.20 RON. Pretul include TVA.
Este FILTRU ULEI in stoc?
Da, FILTRU ULEI este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda FILTRU ULEI?
Puteti comanda FILTRU ULEI online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Bosch
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne