Piuliță injectoare fixare Bosch
Descriere
Piuliță de fixare pentru injectoare Bosch, componente de înaltă precizie. Asigură conectarea sigură și etanșă a injectorului la cilindru. Fabricată din materiale rezistente la presiuni și temperaturi ridicate, garantează o etanșare perfectă și performanță optimă a sistemului de injecție combustibil.
Piuliță de fixare pentru injectoare Bosch reprezintă o componentă esențială pentru sistemul de injecție combustibil al vehiculului dumneavoastră. Fabricată din materiale de înaltă calitate, rezistente la presiuni și temperaturi extreme, această piuliță asigură o conectare sigură și etanșă a injectorului la cilindru. Componenta de precizie ridicată garantează performanța optimă a motorului și eficiența consumului de combustibil. Instalarea corectă a piuliței previne scurgerile și vibratiile nedorite, menținând integritatea sistemului de injecție. Bosch este renumit pentru calitatea și durabilitatea pieselor sale, iar această piuliță nu face excepție. Se recomandă înlocuirea în cazul uzurii sau deteriorării.
Informatii montaj
Se recomandă utilizarea unui moment de strângere specific conform standardelor producătorului. Înlocuiți garniturile asociate pentru a asigura o etanșare perfectă. Verificați starea injectorului înainte de instalare.
Despre Bosch
Bosch este liderul mondial în sisteme de injecție și componente de motor de înaltă calitate. Piesele Bosch sunt recunoscute pentru fiabilitate și durabilitate pe piața auto. Fiecare produs îndeplinește standardele internaționale stricte de calitate.
Specificatii tehnice
| Tip | Piuliță fixare injectoare |
| Brand | Bosch |
| Material | Oțel tratat termic |
| Aplicație | Sisteme injecție diesel și benzină |
| Rezistență | Presiuni și temperaturi ridicate |
Intrebari frecvente
Cat costa Piuliță injectoare fixare Bosch?
Pretul pentru Piuliță injectoare fixare Bosch este 55.76 RON. Pretul include TVA.
Este Piuliță injectoare fixare Bosch in stoc?
Da, Piuliță injectoare fixare Bosch este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Piuliță injectoare fixare Bosch?
Puteti comanda Piuliță injectoare fixare Bosch online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Bosch
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne