In stoc
pompă centrală ambreiaj
LM80244#sp_21468
2 in stoc
181.31RONTVA inclus
1
Descriere
Pompă centrală ambreiaj DLP de preciziune înaltă. Asigură cuplare ușoară și fără șocuri. Cilindru de lucru cu piston etanșat permanent. Rezistentă la presiune ridicată și variații de temperatură. Performanță fiabilă pentru transmisii mecanice și manuale.
Intrebari frecvente
Cat costa pompă centrală ambreiaj?
Pretul pentru pompă centrală ambreiaj este 181.31 RON. Pretul include TVA.
Este pompă centrală ambreiaj in stoc?
Da, pompă centrală ambreiaj este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda pompă centrală ambreiaj?
Puteti comanda pompă centrală ambreiaj online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Dlp
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne