In stoc
Capac protecție/Burduf amortizor
39248#sp_115263
2 in stoc
18.33RONTVA inclus
1
Descriere
Capac protecție și burduf amortizor Febi Bilstein pentru protejarea componentelor. Previne penetrarea prafului, apei și contaminanților. Menține funcționalitatea optimă a suspensiei pe perioadă lungă. Material rezistent UV și temperaturi extreme. Montare rapidă și fiabilitate dovedită.
Vehicule compatibile(100)
Intrebari frecvente
Cat costa Capac protecție/Burduf amortizor?
Pretul pentru Capac protecție/Burduf amortizor este 18.33 RON. Pretul include TVA.
Este Capac protecție/Burduf amortizor in stoc?
Da, Capac protecție/Burduf amortizor este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Capac protecție/Burduf amortizor?
Puteti comanda Capac protecție/Burduf amortizor online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Febi Bilstein
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne