In stoc
Filtru aer Febi Bilstein
32244#sp_163264
10 in stoc
33.51RONTVA inclus
1
Descriere
Filtru de aer pentru motor marca Febi Bilstein, filtrare eficientă a particulelor dăunătoare. Asigură introducția aerului curat în motor, îmbunătățind performanța și economisind combustibilul. Instalare simplă, durabilitate extinsă și protecție garantată a motorului.
Vehicule compatibile(100)
Intrebari frecvente
Cat costa Filtru aer Febi Bilstein?
Pretul pentru Filtru aer Febi Bilstein este 33.51 RON. Pretul include TVA.
Este Filtru aer Febi Bilstein in stoc?
Da, Filtru aer Febi Bilstein este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Filtru aer Febi Bilstein?
Puteti comanda Filtru aer Febi Bilstein online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Febi Bilstein
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne