In stoc
Filtru combustibil
174265#sp_227810
8 in stoc
212.59RONTVA inclus
1
Descriere
Filtru de combustibil Febi Bilstein, asigură puritatea carburantului înainte de injecția în motor. Previne contaminarea cu particule și apă, protejând injectoarele și pompa. Înlocuire simplă și eficienţă optimalã. Garantie de fiabilitate de la producător.
Vehicule compatibile(14)
QASHQAI II (J11, J11_) 1.7 dCi 2019 - prezent
Diesel
QASHQAI II (J11, J11_) 1.7 dCi ALL MODE 4x4-i 2019 - prezent
Diesel
QASHQAI II (J11, J11_) 1.5 dCi 2018 - prezent
Diesel
QASHQAI II VAN (J11_) 1.5 dCi 2018 - prezent
Diesel
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi 2019 - prezent
Diesel
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi 2019 - prezent
Diesel
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi ALL MODE 4x4-i 2019 - prezent
Diesel
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi ALL MODE 4x4-i 2019 - prezent
Diesel
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi 2019 - prezent
Diesel
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi ALL MODE 4x4-i 2019 - prezent
Diesel
Intrebari frecvente
Cat costa Filtru combustibil?
Pretul pentru Filtru combustibil este 212.59 RON. Pretul include TVA.
Este Filtru combustibil in stoc?
Da, Filtru combustibil este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Filtru combustibil?
Puteti comanda Filtru combustibil online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Febi Bilstein
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne