In stoc
Pompa apă
45057#sp_184312
10 in stoc
175.62RONTVA inclus
1
Descriere
Pompa apă Febi Bilstein de înaltă performanță pentru circuitul de răcire. Asigură circulație constantă a lichidului de răcire prin motor și radiator. Construcție durabilă, protecție împotriva supraîncălzirii, lungă durata de viață.
Intrebari frecvente
Cat costa Pompa apă?
Pretul pentru Pompa apă este 175.62 RON. Pretul include TVA.
Este Pompa apă in stoc?
Da, Pompa apă este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Pompa apă?
Puteti comanda Pompa apă online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Febi Bilstein
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne