In stoc
PLANETARĂ | Gkn
305162#sp_339288
3 in stoc
980.11RONTVA inclus
1
Descriere
Ansamblu planetară GKN de înaltă calitate pentru transmisiile moderne. Sistem de direcție inteligentă cu distribuție de cuplu variabilă. Componentă esențială pentru tracțiune optimă în toate condițiile meteo. Tehnologie avansată, durabilitate comprovată pe parcursul anilor.
Intrebari frecvente
Cat costa PLANETARĂ | Gkn?
Pretul pentru PLANETARĂ | Gkn este 980.11 RON. Pretul include TVA.
Este PLANETARĂ | Gkn in stoc?
Da, PLANETARĂ | Gkn este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda PLANETARĂ | Gkn?
Puteti comanda PLANETARĂ | Gkn online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Gkn
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne