In stoc
AMORTIZOR NISSAN P. NV200 1,5-1,6 10- PR
MM-10136#sp_231362
1 in stoc
233.01RONTVA inclus
1
Descriere
Amortizor pentru Nissan NV200 cu motoare 1,5-1,6 litri, din 2010 și mai noi, poziția dreapta. Asigură suspensie confortabilă și control optim al vehiculului. JP Group oferă calitate fiabilă și performanță durabilă pentru microbuz.
Vehicule compatibile(8)
NV200 / EVALIA Bus 1.5 dCi 110 (M20, M20M) 2011 - prezent
DieselM20
NV200 / EVALIA Bus 1.5 dCi 90 (M20, M20M) 2011 - prezent
DieselM20
NV200 / EVALIA Bus 1.5 dCi 85 (M20, M20M, M20K, M20KK) 2010 - prezent
DieselM20
NV200 / EVALIA Bus 1.6 16V (M20, M20M) 2010 - prezent
BenzinaM20
NV200 Van 1.5 dCi 90 (M20, M20N, M20M) 2011 - prezent
DieselM20
NV200 Van 1.5 dCi 110 (M20, M20N, M20M) 2011 - prezent
DieselM20
NV200 Van 1.6 16V (VM20, M20N, M20, M20L, M20M) 2010 - prezent
BenzinaVM20
NV200 Van 1.5 dCi 85 (M20, M20N, M20M) 2010 - prezent
DieselM20
Intrebari frecvente
Cat costa AMORTIZOR NISSAN P. NV200 1,5-1,6 10- PR?
Pretul pentru AMORTIZOR NISSAN P. NV200 1,5-1,6 10- PR este 233.01 RON. Pretul include TVA.
Este AMORTIZOR NISSAN P. NV200 1,5-1,6 10- PR in stoc?
Da, AMORTIZOR NISSAN P. NV200 1,5-1,6 10- PR este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda AMORTIZOR NISSAN P. NV200 1,5-1,6 10- PR?
Puteti comanda AMORTIZOR NISSAN P. NV200 1,5-1,6 10- PR online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la JP Group
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne