In stoc
BRAT SUSPENSIE ROATĂ
BS-806L#sp_190537
10 in stoc
252.60RONTVA inclus
1
Descriere
Componentă esențială a sistemului de suspensie JP Group, asigură stabilitatea și controlul roții. Fabricat din oțel de înaltă calitate, rezistent la uzură și coroziune. Instalare precisă garantează confort și siguranță în condițiile de condus. Compatibil cu multiple modele de vehicule. Inspectare periodică recomandată pentru menținerea performanțelor optime.
Intrebari frecvente
Cat costa BRAT SUSPENSIE ROATĂ?
Pretul pentru BRAT SUSPENSIE ROATĂ este 252.60 RON. Pretul include TVA.
Este BRAT SUSPENSIE ROATĂ in stoc?
Da, BRAT SUSPENSIE ROATĂ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda BRAT SUSPENSIE ROATĂ?
Puteti comanda BRAT SUSPENSIE ROATĂ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la JP Group
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne