In stoc
HUB ROATĂ
KK-22099#sp_25266
3 in stoc
254.07RONTVA inclus
1
Descriere
Hub roată de calitate superioară de la JP Group, componență esențială a sistemului de rulare. Fabricat din materiale rezistente, asigură fixarea sigură a roții și distribuția uniformă a forțelor. Compatible cu diverse modele de vehicule, garantează performanță și durabilitate în condiții de exploatare intense.
Intrebari frecvente
Cat costa HUB ROATĂ?
Pretul pentru HUB ROATĂ este 254.07 RON. Pretul include TVA.
Este HUB ROATĂ in stoc?
Da, HUB ROATĂ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda HUB ROATĂ?
Puteti comanda HUB ROATĂ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la JP Group
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne