MECANISM TENSIONARE, CUREA DISTRIBUTIE
Descriere
Mecanism de tensionare pentru curea distributiei, produs JP Group. Mentine tensiunea optima a curelei pe parcursul functionarii motorului. Previne alunecarea si uzura prematura. Constructed din otel rezistent cu role de ghidare de precizie. Instalare simpla si rapida. Garanteaza performante corecte ale motorului si consum redus de combustibil.
Vehicule compatibile(5)
Intrebari frecvente
Cat costa MECANISM TENSIONARE, CUREA DISTRIBUTIE?
Pretul pentru MECANISM TENSIONARE, CUREA DISTRIBUTIE este 221.70 RON. Pretul include TVA.
Este MECANISM TENSIONARE, CUREA DISTRIBUTIE in stoc?
Da, MECANISM TENSIONARE, CUREA DISTRIBUTIE este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda MECANISM TENSIONARE, CUREA DISTRIBUTIE?
Puteti comanda MECANISM TENSIONARE, CUREA DISTRIBUTIE online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la JP Group
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne