In stoc
RULMENT DE PRESIUNE
CF-506#sp_38823
1 in stoc
57.45RONTVA inclus
1
Descriere
Rulment de presiune JP Group pentru sistemul ambreiajului. Transmite mișcarea de la diafragmă la disc ambreiaj. Suportă sarcini mari și temperaturi ridicate. Asigură decuplare netă și sigură a motorului. Durabilitate și fiabilitate în condiții de lucru extreme.
Intrebari frecvente
Cat costa RULMENT DE PRESIUNE?
Pretul pentru RULMENT DE PRESIUNE este 57.45 RON. Pretul include TVA.
Este RULMENT DE PRESIUNE in stoc?
Da, RULMENT DE PRESIUNE este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda RULMENT DE PRESIUNE?
Puteti comanda RULMENT DE PRESIUNE online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la JP Group
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne