In stoc
Set rulment bielă Ks
CB-3879ASTD#sp_45076
5 in stoc
32.57RONTVA inclus
1
Descriere
Set complet rulment bielă Ks pentru motor. Include piese de precizie pentru transmisie optimă. Fabricație Ks din aliaj metalic rezistent. Echilibru perfect și toleranțe stricte. Compatible cu motoare diverse. Instalare recomandată la specialist. Durabilitate și fiabilitate maximă. Performanță motor garantată.
Intrebari frecvente
Cat costa Set rulment bielă Ks?
Pretul pentru Set rulment bielă Ks este 32.57 RON. Pretul include TVA.
Este Set rulment bielă Ks in stoc?
Da, Set rulment bielă Ks este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Set rulment bielă Ks?
Puteti comanda Set rulment bielă Ks online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Ks
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne