In stoc
Braț/bielă, suspensie roată
3076101#sp_13443
2 in stoc
612.21RONTVA inclus
1
Descriere
Braț de suspensie Lmi pentru roți auto, asigură stabilitate și confort la conducere. Confecționat din oțel de înaltă rezistență, oferă durabilitate și protecție contre șocurilor. Componenta critică pentru alinierea și funcționarea corespunzătoare a sistemului de suspensie.
Intrebari frecvente
Cat costa Braț/bielă, suspensie roată?
Pretul pentru Braț/bielă, suspensie roată este 612.21 RON. Pretul include TVA.
Este Braț/bielă, suspensie roată in stoc?
Da, Braț/bielă, suspensie roată este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Braț/bielă, suspensie roată?
Puteti comanda Braț/bielă, suspensie roată online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Lmi
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne