In stoc
BRAT SUSPENSIE / BIELETĂ STABILIZATOR
4365701#sp_352063
10 in stoc
82.26RONTVA inclus
1
Descriere
Brat suspensie și bieletă stabilizator LMI pentru sisteme de suspensie moderne. Asigură stabilitate și confort la condus. Fabricat din oțel tratat termic de calitate înaltă. Rezistă la șocuri și vibrații intense. Aliniere și echilibrare ușoară. Compatibil cu diverse modele de vehicule. Instalare profesională recomandată.
Intrebari frecvente
Cat costa BRAT SUSPENSIE / BIELETĂ STABILIZATOR?
Pretul pentru BRAT SUSPENSIE / BIELETĂ STABILIZATOR este 82.26 RON. Pretul include TVA.
Este BRAT SUSPENSIE / BIELETĂ STABILIZATOR in stoc?
Da, BRAT SUSPENSIE / BIELETĂ STABILIZATOR este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda BRAT SUSPENSIE / BIELETĂ STABILIZATOR?
Puteti comanda BRAT SUSPENSIE / BIELETĂ STABILIZATOR online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Lmi
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne