In stoc
Set ambreiaj
600032600#sp_215456
6 in stoc
3474.78RONTVA inclus
1
Descriere
Set complet ambreiaj LuK care include disc, presă și rulment de presiune. Componentă critică pentru transmisia manuală care permite conectarea și deconectarea motorului. Asigură cuplare liniară și durabilitate extinsă în condiții normale și sportive de conducere.
Intrebari frecvente
Cat costa Set ambreiaj?
Pretul pentru Set ambreiaj este 3474.78 RON. Pretul include TVA.
Este Set ambreiaj in stoc?
Da, Set ambreiaj este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Set ambreiaj?
Puteti comanda Set ambreiaj online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la LuK
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne