
Filtru aer
Descriere
Filtru aer Mann-Filter de înlocuire directă cu design ergonomic. Tehnologie de filtrare avansată pentru protecție maximă a motorului. Previne pătrunderea prafului și agenților poluanți. Asigură putere optimă a motorului și eficiență energetică. Compatibil cu diverse modele de vehicule.
Filtrul aer Mann-Filter cu design ergonomic reprezinta o alegere moderna si eficienta pentru sistemul de admisie al motorului. Technologia de filtrare avansata asigura o protectie maximala a motorului impotriva prafului si a agenților poluanți din mediul exterior. Designul ergonomic faciliteaza instalarea si inlocuirea, reducand timpul necesar pentru intretinere. Produsul este testat pentru compatibilitate cu diverse modele de vehicule, oferind flexibilitate maximala proprietarilor de masini. Prin utilizarea acestui filtru de calitate, economisiti combustibil si extindeti durata de viata a motorului. Capacitatea mare de filtrare asigura performanta optima pe perioade lungi de functionare fara necesitatea schimbarii frecvente.
Informatii montaj
Deschideți cutia de aer și scoateți filtrul uzat. Curățați interiorul și verificați etanșarea carcasei. Instalați noul filtru asigurând o potrivire perfectă fără goluri laterale.
Despre Mann-Filter
Mann-Filter combină experiența germană cu inovație modernă în domeniul filtrării. Design-ul ergonomic face înlocuirea ușoară chiar și pentru utilizatori neexperimentați.
Specificatii tehnice
| Design | Ergonomic |
| Protectie | Praf si poluanti |
| Technologie | Filtrare avansata |
| Compatibilitate | Modele diverse automobile |
Vehicule compatibile(52)
Intrebari frecvente
Cat costa Filtru aer?
Pretul pentru Filtru aer este 45.19 RON. Pretul include TVA.
Este Filtru aer in stoc?
Da, Filtru aer este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Filtru aer?
Puteti comanda Filtru aer online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Mann-Filter
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne