In stoc
FILTRU COMBUSTIBIL
WK8019/1#sp_248549
10 in stoc
110.24RONTVA inclus
1
Descriere
Filtru combustibil de înaltă performanță care elimină impurități și protejează injectoarele. Design compact cu capacitate mare de reținere a particulelor. Rezistent la presiune și temperatură ridicată. Brand Mann-Filter, garantează curățenia carburantului și longevitate motor.
Intrebari frecvente
Cat costa FILTRU COMBUSTIBIL?
Pretul pentru FILTRU COMBUSTIBIL este 110.24 RON. Pretul include TVA.
Este FILTRU COMBUSTIBIL in stoc?
Da, FILTRU COMBUSTIBIL este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda FILTRU COMBUSTIBIL?
Puteti comanda FILTRU COMBUSTIBIL online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Mann-Filter
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne