In stoc
Amortizor luneta
12-1740#sp_148579
10 in stoc
31.01RONTVA inclus
1
Descriere
Amortizor luneta Maxgear pentru ușile haionului și lunete spate. Oferă deschidere și închidere ușoară și controlată. Construcce robustă și performanță fiabilă, ideal pentru diferite modele de vehicule moderne.
Intrebari frecvente
Cat costa Amortizor luneta?
Pretul pentru Amortizor luneta este 31.01 RON. Pretul include TVA.
Este Amortizor luneta in stoc?
Da, Amortizor luneta este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Amortizor luneta?
Puteti comanda Amortizor luneta online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne