In stoc
Disc frână
19-0799#sp_8662
10 in stoc
122.94RONTVA inclus
1
Descriere
Disc frână Maxgear pentru sisteme de frânare cu performanță maxima. Disipare superior de căldură și frecare optimă. Rezistent la crăpare și deformări termice. Compatibil cu plăcuțele frână standard. Durabilitate extinsă și oprire sigură garantată.
Vehicule compatibile(100)
JUMPER I Bus (230P) 2.8 HDi 2000 - 2002
Diesel
JUMPER I Bus (230P) 2.8 HDi 4x4 2000 - 2002
Diesel
JUMPER I Bus (230P) 2.8 D 1999 - 2002
Benzina
JUMPER I Bus (230P) 2.5 TD 4x4 1996 - 2002
Benzina
JUMPER I Bus (230P) 2.5 TDI 4x4 1996 - 2000
Diesel
JUMPER I Bus (230P) 2.5 D 4x4 1996 - 2002
Diesel
JUMPER I Bus (230P) 2.5 TDi 1996 - 2000
Diesel
JUMPER I Bus (230P) 2.5 TD 1994 - 2002
Benzina
JUMPER I Bus (230P) 2.0 1994 - 2002
Benzina
JUMPER I Bus (230P) 2.5 D 1994 - 2002
Benzina
JUMPER I Bus (244, Z_) 2.0 bivalent 2003 - 2006
Benzina
JUMPER I Bus (244, Z_) 2.8 HDi 2002 - 2006
Diesel
JUMPER I Bus (244, Z_) 2.0 2002 - 2006
Benzina
JUMPER I Bus (244, Z_) 2.8 HDi All-wheel Drive 2002 - 2006
Diesel
JUMPER I Bus (244, Z_) 2.0 HDi 2002 - 2006
Diesel
JUMPER I Bus (244, Z_) 2.2 HDi 2002 - 2006
Diesel
JUMPER I Platform/Chassis (230) 2.5 TDi 4x4 2000 - 2002
Diesel
JUMPER I Platform/Chassis (230) 2.8 HDi 2000 - 2002
Diesel
JUMPER I Platform/Chassis (230) 2.5 D 4x4 2000 - 2002
Diesel
JUMPER I Platform/Chassis (230) 2.8 D 1999 - 2002
Benzina
JUMPER I Platform/Chassis (230) 2.5 TDi 1996 - 2002
Diesel
JUMPER I Platform/Chassis (230) 2.5 TD 1994 - 2002
Benzina
JUMPER I Platform/Chassis (230) 2.0 1994 - 2002
Benzina
JUMPER I Platform/Chassis (230) 2.5 D 1994 - 2002
Benzina
JUMPER I Platform/Chassis (244) 2.8 HDi 2004 - 2006
Diesel
JUMPER I Platform/Chassis (244) 2.8 HDi 2002 - 2006
Diesel
JUMPER I Platform/Chassis (244) 2.2 HDi 2002 - 2006
Diesel
JUMPER I Platform/Chassis (244) 2.0 HDi 2002 - 2006
Diesel
JUMPER I Platform/Chassis (244) 2.8 HDi 4x4 2002 - 2006
Diesel
JUMPER I Van (230L) 2.0 HDI 2001 - 2002
Diesel
JUMPER I Van (230L) 2.5 D 4x4 2000 - 2002
Diesel
JUMPER I Van (230L) 2.8 HDi 2000 - 2002
Diesel
JUMPER I Van (230L) 2.8 HDi 4x4 2000 - 2002
Diesel
JUMPER I Van (230L) 2.5 TDi 4x4 2000 - 2000
Diesel
JUMPER I Van (230L) 2.8 D 1999 - 2002
Benzina
JUMPER I Van (230L) 2.0 4x4 1996 - 2002
Benzina
JUMPER I Van (230L) 2.5 DT 4x4 1996 - 1997
Benzina
JUMPER I Van (230L) 2.5 TDi 1996 - 2000
Diesel
JUMPER I Van (230L) 2.5 D 1994 - 2002
Benzina
JUMPER I Van (230L) 2.0 1994 - 2002
Benzina
JUMPER I Van (230L) 2.5 TD 1994 - 2002
Benzina
JUMPER I Van (244) 2.8 HDi 2004 - 2006
Diesel
JUMPER I Van (244) 2.0 bivalent 2003 - 2006
Benzina
JUMPER I Van (244) 2.0 2002 - 2006
Benzina
JUMPER I Van (244) 2.0 HDi 2002 - 2006
Diesel
JUMPER I Van (244) 2.8 HDi 4x4 2002 - 2006
Diesel
JUMPER I Van (244) 2.8 HDi 2002 - 2006
Diesel
JUMPER I Van (244) 2.2 HDi 2002 - 2006
Diesel
JUMPER II Bus 2.2 HDi 110 2011 - 2020
Diesel
JUMPER II Bus 2.2 HDi 130 2011 - prezent
Diesel
+ 24 mai multe vehicule
DUCATO Bus (230_) 2.0 JTD 2001 - 2002
Diesel
DUCATO Bus (230_) 2.8 JTD 4x4 2000 - 2002
Diesel
DUCATO Bus (230_) 2.8 JTD 2000 - 2002
Diesel
DUCATO Bus (230_) 2.8 TDI 4x4 1999 - 2002
Diesel
DUCATO Bus (230_) 2.8 D 1998 - 2002
Benzina
DUCATO Bus (230_) 2.5 TDI 4x4 1997 - 2002
Diesel
DUCATO Bus (230_) 2.8 TDI 1997 - 2002
Diesel
DUCATO Bus (230_) 2.5 TDI Panorama/Combinato 1994 - 2002
Diesel
DUCATO Bus (230_) 2.0 Panorama/Combinato 1994 - 2002
Benzina
DUCATO Bus (230_) 2.5 TD 4x4 1994 - 2001
Benzina
DUCATO Bus (230_) 2.5 TDI Panorama/Combinato 1994 - 2002
Diesel
DUCATO Bus (230_) 2.0 4x4 1994 - 2001
Benzina
DUCATO Bus (230_) 2.5 TD 4x4 1994 - 1998
Benzina
DUCATO Bus (230_) 2.5 D Combinato 1994 - 2002
Diesel
DUCATO Bus (244_) 2.3 JTD 2009 - 2017
Diesel
DUCATO Bus (244_) 2.8 JTD 2004 - 2006
Diesel
DUCATO Bus (244_) 2.8 TD 2003 - 2006
Benzina
DUCATO Bus (244_) 2.8 TD 4x4 2003 - 2006
Benzina
DUCATO Bus (244_) 2.0 Bipower 2002 - 2006
Benzina
DUCATO Bus (244_) 2.0 4x4 2002 - 2006
Benzina
DUCATO Bus (244_) 2.0 LPG 2002 - 2006
CNG/LPG
DUCATO Bus (244_) 2.0 2001 - 2006
Benzina
DUCATO Bus (244_) 2.0 JTD 2001 - 2006
Diesel
DUCATO Bus (244_) 2.8 JTD 4x4 2001 - 2006
Diesel
DUCATO Bus (244_) 2.8 JTD 2001 - prezent
Diesel
DUCATO Bus (244_) 2.3 JTD 2001 - 2006
Diesel
Intrebari frecvente
Cat costa Disc frână?
Pretul pentru Disc frână este 122.94 RON. Pretul include TVA.
Este Disc frână in stoc?
Da, Disc frână este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Disc frână?
Puteti comanda Disc frână online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne