In stoc
Diuza spalare faruri
45-0098#sp_183608
2 in stoc
49.52RONTVA inclus
1
Descriere
Diuza spalare faruri marca Maxgear, component pentru sistemul de spalare lichida. Pulverizeaza solutie spalare pe geamurile farurilor. Unghi si debit optimizati pentru cobertura uniforma. Material rezistent la UV si agende chimice. Montaj rapid. Garantie de fiabilitate.
Intrebari frecvente
Cat costa Diuza spalare faruri?
Pretul pentru Diuza spalare faruri este 49.52 RON. Pretul include TVA.
Este Diuza spalare faruri in stoc?
Da, Diuza spalare faruri este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Diuza spalare faruri?
Puteti comanda Diuza spalare faruri online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne