In stoc
Filtru aer Maxgear
26-2318#sp_288884
10 in stoc
29.90RONTVA inclus
1
Descriere
Filtru aer Maxgear de înaltă eficiență pentru motoare moderne. Filtrează particulele fine și poluanți din aer, protejând injecția și motorul. Design optimizat pentru flux aerian maxim și eficiență combustibil. Ușor de înlocuit și disponibil în diverse dimensiuni. Durată lungă de utilizare și performanță certificată.
Vehicule compatibile(2)
Intrebari frecvente
Cat costa Filtru aer Maxgear?
Pretul pentru Filtru aer Maxgear este 29.90 RON. Pretul include TVA.
Este Filtru aer Maxgear in stoc?
Da, Filtru aer Maxgear este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Filtru aer Maxgear?
Puteti comanda Filtru aer Maxgear online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne