In stoc
Radiator răcire motor
AC230009#sp_271140
10 in stoc
190.20RONTVA inclus
1
Descriere
Radiator profesional marca Maxgear pentru răcirea motorului, asigură temperatură optimală în orice condiții de funcționare. Construcție robustă din aluminiu, cu nervuri eficiente pentru disiparea căldurii. Compatibil cu sisteme de răcire moderne, instalare directă, durabilitate și performance garantate.
Intrebari frecvente
Cat costa Radiator răcire motor?
Pretul pentru Radiator răcire motor este 190.20 RON. Pretul include TVA.
Este Radiator răcire motor in stoc?
Da, Radiator răcire motor este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Radiator răcire motor?
Puteti comanda Radiator răcire motor online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne