In stoc
Regulator alternator
10-0033#sp_44332
10 in stoc
22.91RONTVA inclus
1
Descriere
Regulator alternator Maxgear pentru control și stabilizare a tensiunii electrice vehiculului. Gestionează fluxul energiei produse de alternator către baterie și consumatori. Construcție robustă și fiabilă, rezistă condițiilor grele de funcționare. Ușor de montat, compatible cu sistemele electrice moderne.
Intrebari frecvente
Cat costa Regulator alternator?
Pretul pentru Regulator alternator este 22.91 RON. Pretul include TVA.
Este Regulator alternator in stoc?
Da, Regulator alternator este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Regulator alternator?
Puteti comanda Regulator alternator online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne