In stoc
Set articulație planetară
49-0662#sp_32918
2 in stoc
60.15RONTVA inclus
1
Descriere
Set complet articulație și planetară marca Maxgear. Componente esențiale pentru transmisia automată și diferențial. Asigură cuplare optimă și transmitere eficientă a puterii. Fabricație de calitate superioară pentru durabilitate maximă.
Intrebari frecvente
Cat costa Set articulație planetară?
Pretul pentru Set articulație planetară este 60.15 RON. Pretul include TVA.
Este Set articulație planetară in stoc?
Da, Set articulație planetară este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Set articulație planetară?
Puteti comanda Set articulație planetară online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne