In stoc
SET PLĂCUȚE FRÂNĂ DISC
19-0591#sp_9268
10 in stoc
55.11RONTVA inclus
1
Descriere
Set plăcuțe frână disc Maxgear pentru frânarea eficientă a vehiculului. Dispozitivul asigură o forță de frânare consistentă și o durată de viață lungă. Fabricat din materiale de înaltă calitate, garantând siguranța și confortul la frânare.
Vehicule compatibile(68)
SCUDO Bus (220_) 2.0 JTD 2004 - 2006
Diesel
SCUDO Bus (220_) 2.0 16V 2000 - 2006
Benzina
SCUDO Bus (220_) 2.0 JTD 16V 1999 - 2006
Diesel
SCUDO Bus (220_) 2.0 JTD 1999 - 2006
Diesel
SCUDO Bus (220_) 1.9 D 1998 - 2006
Benzina
SCUDO Bus (220_) 1.9 TD Eco 1996 - 2006
Benzina
SCUDO Bus (220_) 1.6 1996 - 2006
Benzina
SCUDO Bus (220_) 1.9 D 1996 - 1998
Benzina
SCUDO Bus (220_) 1.9 TD 1996 - 2006
Benzina
SCUDO Platform/Chassis (220_) 2.0 JTD 2002 - 2006
Diesel
SCUDO Platform/Chassis (220_) 2.0 JTD 1999 - 2006
Diesel
SCUDO Platform/Chassis (220_) 2.0 JTD 16V 1999 - 2006
Diesel
SCUDO Platform/Chassis (220_) 1.9 D 1998 - 2006
Benzina
SCUDO Platform/Chassis (220_) 1.6 1996 - 2006
Benzina
SCUDO Platform/Chassis (220_) 1.9 TD 1996 - 2006
Benzina
SCUDO Van (220_) 2.0 JTD 2002 - 2006
Diesel
SCUDO Van (220_) 2.0 2000 - 2006
Benzina
SCUDO Van (220_) 2.0 JTD 1999 - 2006
Diesel
SCUDO Van (220_) 2.0 JTD 16V 1999 - 2006
Diesel
SCUDO Van (220_) 1.9 D 1998 - 2006
Benzina
SCUDO Van (220_) 1.9 TD 1998 - 2006
Benzina
SCUDO Van (220_) 1.9 TD 1996 - 2006
Benzina
SCUDO Van (220_) 1.6 1996 - 2006
Benzina
SCUDO Van (220_) 1.9 D 1996 - 2006
Benzina
ULYSSE (220_) 1.8 (220.BB5) 1997 - 2002
Benzina220.BB5
EVASION MPV (22, U6) 1.8 1997 - 2002
Benzina
EVASION MPV (22, U6) 1.8 1996 - 1996
Benzina
JUMPY I (U6U_) 2.0 i 16V 2000 - 2006
Benzina
JUMPY I (U6U_) 2.0 2000 - 2006
Benzina
JUMPY I (U6U_) 2.0 HDi 110 2000 - 2006
Diesel
JUMPY I (U6U_) 2.0 HDi 95 1999 - 2006
Diesel
JUMPY I (U6U_) 1.9 D 70 1998 - 2003
Diesel
JUMPY I (U6U_) 1.9 TD 1996 - 2003
Benzina
JUMPY I (U6U_) 1.9 D 1995 - 1998
Benzina
JUMPY I (U6U_) 1.9 TD 1995 - 2000
Benzina
JUMPY I (U6U_) 1.6 1995 - 2000
Benzina
JUMPY I Platform/Chassis (BU_, BV_, BW_, BX_) 1.9 TD 2000 - 2006
Benzina
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 110 2002 - 2006
Diesel
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 110 2001 - 2006
Diesel
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 i 16V 2000 - 2006
Benzina
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 2000 - 2006
Benzina
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 95 1999 - 2006
Diesel
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 D 70 1998 - 2006
Diesel
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 D 1995 - 1998
Benzina
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 TD 1995 - 2000
Benzina
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.6 i 1995 - 2000
Benzina
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 DT 1995 - 2000
Benzina
806 (221) 1.8 1995 - 2002
Benzina
EXPERT (224_) 1.9 D 2003 - 2006
Benzina
EXPERT (224_) 2.0 HDI 16V 2000 - 2006
Diesel
EXPERT (224_) 2.0 HDi 2000 - 2006
Diesel
EXPERT (224_) 2.0 2000 - 2006
Benzina
EXPERT (224_) 2.0 HDI 2000 - 2006
Diesel
EXPERT (224_) 1.9 TD 1996 - 1998
Benzina
EXPERT (224_) 1.8 1996 - 2000
Benzina
EXPERT (224_) 1.6 1996 - 2000
Benzina
EXPERT (224_) 1.9 D 1996 - 1998
Benzina
EXPERT (224_) 1.9 TD 1996 - 2000
Benzina
EXPERT Van (222) 2.0 2002 - 2006
Benzina
EXPERT Van (222) 2.0 HDI 2000 - 2006
Diesel
EXPERT Van (222) 2.0 HDI 2000 - 2006
Diesel
EXPERT Van (222) 2.0 HDI 2000 - 2006
Diesel
EXPERT Van (222) 1.9 D 70 1998 - 2006
Diesel
EXPERT Van (222) 1.9 TD 1996 - 2000
Benzina
EXPERT Van (222) 1.6 1996 - 2000
Benzina
EXPERT Van (222) 1.9 TD 1996 - 1998
Benzina
EXPERT Van (222) 1.9 D 1996 - 1998
Benzina
EXPERT Van (222) 1.8 1996 - 2000
Benzina
Intrebari frecvente
Cat costa SET PLĂCUȚE FRÂNĂ DISC?
Pretul pentru SET PLĂCUȚE FRÂNĂ DISC este 55.11 RON. Pretul include TVA.
Este SET PLĂCUȚE FRÂNĂ DISC in stoc?
Da, SET PLĂCUȚE FRÂNĂ DISC este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SET PLĂCUȚE FRÂNĂ DISC?
Puteti comanda SET PLĂCUȚE FRÂNĂ DISC online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne