In stoc
Braț/bieleta suspensie, stabilizator
32-160600024#sp_42134
8 in stoc
47.55RONTVA inclus
1
Descriere
Braț/bieleta suspensie Meyle pentru stabilizator, asigură control și stabilitate laterală. Fabricat din oțel tratat termic de calitate superioară. Redă confortul și manevrabilitatea în viraje. Instalare standard, rezistență extinsă la solicitări mecanice și vibrații.
Intrebari frecvente
Cat costa Braț/bieleta suspensie, stabilizator?
Pretul pentru Braț/bieleta suspensie, stabilizator este 47.55 RON. Pretul include TVA.
Este Braț/bieleta suspensie, stabilizator in stoc?
Da, Braț/bieleta suspensie, stabilizator este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Braț/bieleta suspensie, stabilizator?
Puteti comanda Braț/bieleta suspensie, stabilizator online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Meyle
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne