In stoc
Comutator lumini frână
2148900000#sp_110440
10 in stoc
82.69RONTVA inclus
1
Descriere
Comutator lumini frână Meyle pentru activare automată a luminilor frânei. Siguranță crescută pe drumurile aglomerate. Instalare ușoară și funcționare fiabilă. Componență robustă și rezistență la vibrații. Certificat și testat pentru performance optim.
Intrebari frecvente
Cat costa Comutator lumini frână?
Pretul pentru Comutator lumini frână este 82.69 RON. Pretul include TVA.
Este Comutator lumini frână in stoc?
Da, Comutator lumini frână este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Comutator lumini frână?
Puteti comanda Comutator lumini frână online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Meyle
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne