In stoc
Set plăcuți frână disc
0252242020/PD#sp_215495
10 in stoc
244.28RONTVA inclus
1
Descriere
Set complet plăcuți frână disc marca Meyle cu certificare OEM. Asigură frânare sigură și eficientă în toate condițiile. Fabricate din material composite antiasanță cu performanță termică superioară. Minimizează zgomotul și vibrațiile la frânare. Instalare ușoară și durabilitate garantată.
Intrebari frecvente
Cat costa Set plăcuți frână disc?
Pretul pentru Set plăcuți frână disc este 244.28 RON. Pretul include TVA.
Este Set plăcuți frână disc in stoc?
Da, Set plăcuți frână disc este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Set plăcuți frână disc?
Puteti comanda Set plăcuți frână disc online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Meyle
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne