BUJIE INCANDESCENȚĂ
Descriere
Bujie de incandescență marca NGK pentru motoare diesel. Încălzește camera de combustie la pornire rece. Asigură pornirea fiabilă în orice condiție de temperatură. Durată de viață extinsă și consum redus. Preîncălzire rapidă a motorului. Compatibilă cu toate sistemele de control diesel moderne.
Bujia de incandescență marca NGK este o componentă critică pentru motoarele diesel, încălzind camera de combustie la pornirea rece. Asigură pornirea fiabilă în orice condiție de temperatură, inclusiv în sezonul rece. Cu o durată de viață extinsă și consum redus de energie, bujia NGK oferă preîncălzire rapidă și eficientă a motorului. Compatibilă cu toate sistemele de control diesel moderne, aceasta garantează performanță optimă și fiabilitate pe termen lung. Investiția în bujii NGK de calitate asigură porniri ușoare și funcționare stabilă a motorului diesel.
Informatii montaj
Localizați bujiile de incandescență în culasa motorului. Deconectați cablurile electrice cu grijă și demontați bujiile vechi. Instalați noile bujii NGK și reconectați cablurile, asigurând fixarea sigură.
Despre NGK
NGK este producător de renume mondial cu peste 80 de ani în producția de bujii și senzori auto. Produsele NGK sunt apreciate pentru fiabilitate și performanță în condiții extreme.
Specificatii tehnice
| functie | Încălzire cameră combustie la pornire |
| tip_motor | Motor diesel |
| preincalzire | Rapidă și eficientă |
| compatibilitate | Sisteme control diesel moderne |
Vehicule compatibile(100)
Intrebari frecvente
Cat costa BUJIE INCANDESCENȚĂ?
Pretul pentru BUJIE INCANDESCENȚĂ este 57.12 RON. Pretul include TVA.
Este BUJIE INCANDESCENȚĂ in stoc?
Da, BUJIE INCANDESCENȚĂ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda BUJIE INCANDESCENȚĂ?
Puteti comanda BUJIE INCANDESCENȚĂ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la NGK
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne