In stoc
BRAȚ/BIELETA SUSPENSIE, STABILIZATOR
5113342#sp_15098
3 in stoc
69.04RONTVA inclus
1
Descriere
Braț și bieleta suspensie cu stabilizator NK, asigură control direcție și stabilitate laterală. Componente de înaltă calitate, rezistență superioare la uzură. Oferă confort de condus și handling avansat. Montare standard, compatibilitate largă. Durabilitate garantată, performanță consistentă în toate condițiile rutiere.
Intrebari frecvente
Cat costa BRAȚ/BIELETA SUSPENSIE, STABILIZATOR?
Pretul pentru BRAȚ/BIELETA SUSPENSIE, STABILIZATOR este 69.04 RON. Pretul include TVA.
Este BRAȚ/BIELETA SUSPENSIE, STABILIZATOR in stoc?
Da, BRAȚ/BIELETA SUSPENSIE, STABILIZATOR este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda BRAȚ/BIELETA SUSPENSIE, STABILIZATOR?
Puteti comanda BRAȚ/BIELETA SUSPENSIE, STABILIZATOR online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la NK
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne