In stoc
BRAT/BIELETA SUSPENSIE, STABILIZATOR
5113343#sp_10778
1 in stoc
57.67RONTVA inclus
1
Descriere
Brat și bieleta stabilizator suspensie marca NK, piese de suspensie de înaltă performanță. Asigură stabilitate laterală și control optimal al vehiculului în curbe. Fabricat din oțel tratat termic pentru rezistență maximă, compatibil cu majoritătea vehiculelor moderne.
Intrebari frecvente
Cat costa BRAT/BIELETA SUSPENSIE, STABILIZATOR?
Pretul pentru BRAT/BIELETA SUSPENSIE, STABILIZATOR este 57.67 RON. Pretul include TVA.
Este BRAT/BIELETA SUSPENSIE, STABILIZATOR in stoc?
Da, BRAT/BIELETA SUSPENSIE, STABILIZATOR este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda BRAT/BIELETA SUSPENSIE, STABILIZATOR?
Puteti comanda BRAT/BIELETA SUSPENSIE, STABILIZATOR online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la NK
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne