In stoc
Cap de bară | NK
5032328#sp_52467
8 in stoc
33.49RONTVA inclus
1
Descriere
Cap de bară NK pentru suspensie vehicul. Element de legătură esențial între braț și bielă. Asigură stabilitate și control direcțional optim. Fabricat din aliaj rezistent la coroziune. Compatibil cu sisteme de direcție moderne. Instalare simplă și fiabilitate pe termen lung.
Intrebari frecvente
Cat costa Cap de bară | NK?
Pretul pentru Cap de bară | NK este 33.49 RON. Pretul include TVA.
Este Cap de bară | NK in stoc?
Da, Cap de bară | NK este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Cap de bară | NK?
Puteti comanda Cap de bară | NK online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la NK
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne