DUZ SPĂLĂTOR FARURI (SET 2 BUC) CITROEN C8 02-
Descriere
Set de 2 duze spălătoare pentru faruri, produs original PSA pentru Citroen C8 din 2002 și anii următori. Componente de înlocuire esențiale pentru sistemul de curățare a farurilor, asigurând vizibilitate optimă în condiții de vreme nefavorabilă și siguranță rutieră maximă.
Setul de 2 duze spălătoare pentru faruri PSA Original este special conceput pentru Citroen C8 din anul 2002 și anii următori. Aceste componente sunt piese de înlocuire esențiale care asigură curățarea eficientă a farurilor, menținând o vizibilitate excelentă în orice condiții de vreme nefavorabilă. Duzeele funcționează prin pulverizarea unui jet precis de lichid de curățare pe suprafața farului, îndepărtând murdăria, plouă și alte particule care pot reduce claritatea luminii. Fabrica PSA garantează o calitate OEM ridicată și compatibilitate perfectă cu sistemul de curățare al Citroen C8. Instalarea este directă și necesită doar conectarea la sistemul existent de spălare a farurilor. Siguranța rutieră este prioritară, iar aceste duze asigură vizibilitate maximă pentru conducător în orice situație de trafic.
Informatii montaj
Localizați duzeele spălătoare existente sub plasticul farului. Decuplați conecturile și scoateți duzeele vechi. Instalați duzeele noi PSA și reconectați la sistemul de spălare. Testați funcționarea.
Despre PSA Original
PSA Original este divizia de piese originale a Grupului PSA (Peugeot, Citroën, DS). Produsele PSA Original sunt fabricate conform specificațiilor exacte ale producătorului original.
Specificatii tehnice
| Tip | Duze spălător faruri |
| Marca | PSA Original |
| Model | Citroen C8 02- |
| Cantitate | Set 2 bucăți |
| Compatibilitate | OEM originală |
Intrebari frecvente
Cat costa DUZ SPĂLĂTOR FARURI (SET 2 BUC) CITROEN C8 02-?
Pretul pentru DUZ SPĂLĂTOR FARURI (SET 2 BUC) CITROEN C8 02- este 463.78 RON. Pretul include TVA.
Este DUZ SPĂLĂTOR FARURI (SET 2 BUC) CITROEN C8 02- in stoc?
Da, DUZ SPĂLĂTOR FARURI (SET 2 BUC) CITROEN C8 02- este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda DUZ SPĂLĂTOR FARURI (SET 2 BUC) CITROEN C8 02-?
Puteti comanda DUZ SPĂLĂTOR FARURI (SET 2 BUC) CITROEN C8 02- online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la PSA Original
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne