In stoc
Set ambreiaj complet
JT1121#sp_159584
2 in stoc
312.75RONTVA inclus
1
Descriere
Set ambreiaj RMC complet, include disc, presă și rulment deblocheaz. Calitate OEM cu performanță sigură și durabilitate maximă. Instalare pe mai multe modele vehicule, recomandare înlocuire simultan a componentelor.
Intrebari frecvente
Cat costa Set ambreiaj complet?
Pretul pentru Set ambreiaj complet este 312.75 RON. Pretul include TVA.
Este Set ambreiaj complet in stoc?
Da, Set ambreiaj complet este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Set ambreiaj complet?
Puteti comanda Set ambreiaj complet online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Rmc
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne