Rulment sarcină suport arc
Descriere
Rulment sarcină pentru suport arc cu capacitate mare. Permite rotație liberă și susținere stabila. Bile din oțel de precizie cu cale netedă. Rezistent la sarcini radiale și axiale. Montaj pe sistemul suspensiei. Funcționare silențioasă. Protecție contra contaminării și uzurii accelerate.
Rulmentul de sarcină pentru suport arc marca Sachs este o componentă critică a sistemului de suspensie, responsabil pentru a permite rotația liberă și a susține stabilitatea vehiculului. Fabricat cu bile din oțel de precizie și cale netedă de înaltă calitate, rulmentul este proiectat să reziste la solicitări radiale și axiale considerabile. Instalat pe sistemul suspensiei, asigură funcționare silențioasă și eficientă, reducând vibrații și zgomote nedorite. Protecția contra contaminării și uzurii accelerate este garantată prin design ergonomic și materiale de calitate superioară. Rulmentul Sachs este recunoscut pentru fiabilitate și durabilitate, asigurând performanță constantă pe parcursul unui interval lung de timp, indiferent de condițiile de conducere.
Informatii montaj
Montarea rulmentului trebuie realizată cu atenție pentru a evita deteriorarea. Utilizați unelte specifice și urmați instrucțiunile exacte de montaj. Verificați funcționarea fără zgomote după instalare.
Despre Sachs
Sachs este producător de renume mondial al componentelor de suspensie cu decenii de experiență și inovație. Produsele Sachs sunt testate în condiții extreme și respectă standarde internaționale înalte.
Specificatii tehnice
| bile | Bile din oțel de precizie |
| cale | Cale netedă cu toleranțe stricte |
| capacitate | Capacitate mare pentru solicitări intense |
| protecție | Sigilare contra contaminării |
| rezistență | Solicitări radiale și axiale |
Intrebari frecvente
Cat costa Rulment sarcină suport arc?
Pretul pentru Rulment sarcină suport arc este 100.44 RON. Pretul include TVA.
Este Rulment sarcină suport arc in stoc?
Da, Rulment sarcină suport arc este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Rulment sarcină suport arc?
Puteti comanda Rulment sarcină suport arc online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Sachs
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne